M3-S Mobilní terminál pro kontrolu návštěvníků

V rámci technického vývoje a podpory odbavovacích návštěvnických systémů pro zimní stadiony, haly a sportovní areály, stejně jako menší vstupenkové systémy dodávané IVAR a.s., bylo vyvinuto řešení doplňující stávající technologie stacionárních turniketů a ručních čteček o mobilní ruční terminály propojených bezdrátově se serverem.

Řešení je ideální pro:

M3-S terminál pro kontrolu vstupenek a karet

  • kontrolu návštěvníků v úzkých průchodech kde nelze stacionární turniketové řešení nasadit z technických, či bezpečnostních důvodů
  • jako ekonomická varianta pro stavbu malých kontrolních systémů s nákladem cca 20%  – 30% vůči standardním systémům s turnikety
  • doplnění standardního turniketového systému o další kontrolní body v době špičkového provozu

Základem je robustní mobilní terminál M3-S, vybavený snímačem čárových kódů pro kontrolu vstupenek s čárovým kódem a snímačem bezkontaktních RFID VIP karet a permanentek. Terminál komunikuje s řídícím serverem VAPS On-Line prostřednictvím bezdrátového rozhraní Wi-Fi.
Server podobně jako u běžného pevného terminálu nebo turniketu ověří platnost vstupu a odešle zpět informaci potvrzující povolení ke vstupu nebo jeho zákaz kombinovaným textovým, barevným a zvukovým znamením.

Aplikace umožňuje také přepnutí směru pohybu osob. Tedy výběr z možností odchod nebo příchod. Tím je umožněn zpětný odchod a znova návrat návštěvníka bez nutnosti vydávání
potvrzenky apod. podle potřeby. Pro případ potřeby kontroly návštěvníků přímo v hledišti lze získat ze systému další informace o vstupence nebo permanentce. Instalace terminálu není náročná. Je-li splněna podmínka vykrytí signálem WIFI zaručující spojení se serverem, lze snadno integrovat tyto elegantní mobilní ruční terminály do stávajícího systému VAPS a využít plně jejich výhody.

Display operátora - platná karta nebo vstupenka

displej operátora - odmítnutá ID karta nebo vstupenka

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace umožňuje také přepnutí směru pohybu osob. Tedy výběr z možností odchod nebo příchod. Tím je umožněn zpětný odchod a znova návrat návštěvníka bez nutnosti vydávání potvrzenky apod. podle potřeby. Pro případ potřeby kontroly návštěvníků přímo v hledišti lze získat ze systému další informace o vstupence nebo permanentce.

Instalace terminálu není náročná. Je-li splněna podmínka vykrytí signálem WIFI zaručující spojení se serverem, lze snadno integrovat tyto elegantní mobilní ruční terminály do stávajícího systému VAPS a využít plně jejich výhody.

Technické parametry:
Rozměry 80 x 164 x 32 mm
Hmotnost včetně baterie 329 g
Display 3,5″, dotykový, barevný
Krytí IP 65, zvýšená odolnost na náraz
-20°C až 50°C
Příslušenství dobíjecí kolébka vč. propojení USB, baterie

 

Dokument ke stažení: PDA M3-S pro kontrolu vstupenek a ID karet

Příspěvek byl publikován v rubrice SW VAPS, Terminály mobilní se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.