Evidence práce na zakázce

Rozšíření našich systémů o evidenci práce na zakázce i s následným vykazování nákladů na různá nákladová střediska.

Především docházkový program Attax, ale případně i program Shiftmaster jsme rozšířili o nový modul v kterém je možné pohodlně a rychle rozdělit odpracovanou dobu zaměstnance do jednotlivých úloh. Následně je možné takto rozdělenou dobu exportovat či tisknout i s pronákladováním do různých nákladových středisek.

Co novinka programu obsahuje?

Pro modul evidence zakázek byla vstupním zadáním především rychlost a jednoduchost editace. Rozdělení odpracované doby musí uživateli zabrat co nejméně času. Samotné rozdělování probíhá přes počítač a hodiny do zakázek si může zaměstnanec rozdělovat sám a nebo mu je rozdělí nadřízený. Záleží na nastavení programu.

terminálAbychom co nejvíce usnadnili určení hodin k zakázce, součástí modulu je i program, který simuluje docházkový terminál. Tyto PC terminály se dají instalovat i do výrobního procesu (display má IP66) a za využití usb čteček je možné pořizovat na PC docházkách jak záznamy do docházkového systému, tak práci na konkrétní zakázce. Práce na zakázce lze na těchto terminálech přiřazovat i zpětně. S využitím těchto PC terminálů lze docílit rozdělování hodin k zakázkám zaměstnancům, kteří běžně přístup k počítači nemají.

Popis nového modulu

         Běžný uživatel modul ovládá přes jediné okno přehledu, kde si lze část nebo celou odpracovanou dobu v jednotlivých dnech přidělit k příslušné zakázce. Každá zakázka má svoji zkratku, popis a platnost od/do. Nejprve musíme určit na jakých zakázkách zaměstnanec pracuje. Takto přiřazená položka vytváří v přehledu nový sloupec, do kterého lze čas přiřadit. Přiřazování pak probíhá kliknutím do buňky v řádku konkrétního dne a sloupci případné zakázky. Lze zadat na klávesnici správný počet hodin/minut i s možností vložit poznámku. Také je možné využít volby zelené šipky kdy celou odpracovanou dobu přihodíme ke konkrétní zakázce či červeného křížku kdy naopak přiřazení k zakázce rušíme.Přehled_zakázky

Součástí modulu jsou i reportovací nástroje. Exporty do excelu, případně běžné tiskové sestavy.

Nastavení modulu

Modul lze kdykoli zapnout/vypnout. Zpracování docházky, ani nic jiného zavedení/zakázání modulu neovlivní. Případným zájemcům o tuto část SW nabízíme zapůjčení modulu na vyzkoušení, stačí pouze napsat žádost na adresu hot-line@ivar.cz. Na této adrese také odbavujeme Vaše dotazy ohledně všech našich programů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Docházkové termiály se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.