Denní přehled, nová záložka Docházkového systému

“Staronové” přehledové okno Docházkového systému

Docházkový program Attax jsme rozšířili o nové přehledové okno Denní přehled. Podobný typ zobrazení jsme již v programu měli v podobě okna schovaného pod tlačítkem „Přehled ve dnech“.

Co novinka programu obsahuje?

Rozhodli jsme se tento typ zobrazení přepracovat a vylepšit. Nové přehledové okno si nyní můžete zvolit jako záložku v přehledu docházky. Není tedy již nutné vyvolávat tento typ zobrazení kliknutím na tlačítko a je umožněno uživateli snadné přepínání na další zaměstnance. V přehledu je zachován styl, který rozdílným zabarvením a zvýrazněním umožní větší orientaci uživatele.

Popis vylepšení

Okno „Denní přehled” nyní uživatelům umožňuje snadný náhled na celý měsíc zaměstnance i s možností editace záznamů či doplňování příplatků, pohotovostí a uznávání přesčasů zaměstnance. Editace buď probíhá přes funkční tlačítka, případě přes pravé talčítko myši. Je možné kliknout pravým tlačítkem myši na vybraný den v prostřední části a nechat si zobrazit nabídku pro doplnění.

Oproti předešlému typu zobrazení jsme se snažili umožnit
snadný náhled uživateli na zadané příplatky/pohotovosti zaměstnance. Zda zaměstnanec má nějaký typ příplatku či pohotovosti nyní snadno rozpoznáte pomocí barevných ukazatelů bez nutnosti procházení jednotlivých dnů v měsíci.

Nové přehledové okno umí pohodlně pracovat i s cyklickými (týdenními) plány.

Nastavení a aktualizace programu

Tuto funkcionalitu lze zapnout/vypnout v nastavení docházky. Přes
volbu Docházka>Nastavení Docházky záložka Doplňková nastavení. Pokud máte zájem
o aktualizaci stačí napsat žádost na adresu hot-line@ivar.cz.
Na této adrese také odbavujeme Vaše dotazy ohledně všech našich programů.

Článek ke stažení ve formátu pdf >> Dokument ke stažení v PDF

Příspěvek byl publikován v rubrice SW ATTAX, SW produkty se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.